Naším cílem je vytvářet prémiové produkty ze šneků a ze šnečích vajíček kaviár nejvyšší jakosti pro naše zákazníky. Pro výrobu šnečích delikates používáme jen čerstvé suroviny. Naše produkty jsou vyráběny pro zákazníky na zakázku a proto jsou tak originální.

— Jak to začalo —

Náš krátky příběh

Pavel Karch
Pavel Karch

Vše to začalo před pár lety, když jsem si koupil ze zvědavosti 70 ks šneků na zkoušku, abych založil vlastní chov šneků. Šneky jsem rozmnožil v umělé líhni avylíhnuté šneky jsem vložil do venkovní ohrádky, ve které jsem je patřičně krmil. Následující rok jsem vše opakoval. Výsledkem mi bylo množství desítektisíc šneků. Jelikož pracuji v gastronomii už několik let, pokusil jsem se zpracovat maso a zkoušel jsem z něj dělat různé výrobky, při použití těch nejkvalitnějších surovin, aby chuť byla výborná , a proto naše delikatesy mají ty nejlepší ohlasy mých přátel i rodiny.

NÁŠ PŘÍBĚH PRÉMIOVÝCH ŠNEKŮ

Naše šnečí farma Karch Snail Farm se nachází v Písku u Jablunkova. Vyrábíme prémiové šnečí delikatesy, které dodáváme do restaurací, hotelů, vináren a také do domácností. Z naších delikates tvoříme i rauty a cateringy nebo firemní prezentace. Jsme kreativní, precizní, originální a ze všeho dobrého a čerstvého tvoříme ty nejlepší prémiové výrobky. Tým Karch Snail Farm tvoří celá naše rodina, která se podílí na chovu, zpracování i prodeji naších prémiových produktů.