Naším cílem je vytvářet prémiové produkty ze šneků a ze šnečích vajíček kaviár nejvyšší jakosti pro naše zákazníky. Pro výrobu šnečích delikates používáme jen čerstvé suroviny. Naše produkty jsou vyráběny pro zákazníky pouze na zakázku a proto jsou tak originální. Všechny produkty dodáváme chlazené.

— Jak to začalo —

Náš krátky příběh

Pavel Karch
Pavel Karch

Vše to začalo před pár lety, když jsem si koupil ze zvědavosti 70 ks šneků na zkoušku, abych založil vlastní chov šneků. Šneky jsem rozmnožil v umělé líhni avylíhnuté šneky jsem vložil do venkovní ohrádky, ve které jsem je patřičně krmil. Následující rok jsem vše opakoval. Výsledkem mi bylo množství desítektisíc šneků. Jelikož pracuji v gastronomii už několik let, pokusil jsem se zpracovat maso a zkoušel jsem z něj dělat různé výrobky, při použití těch nejkvalitnějších surovin, aby chuť byla výborná , a proto naše delikatesy mají ty nejlepší ohlasy mých přátel i rodiny.

NÁŠ PŘÍBĚH PRÉMIOVÝCH ŠNEKŮ

Naše šnečí farma se nachází v Písku u Jablunkova. Chováme šneky rodu Helix Aspersa Maxima, které výkrmujeme do požadované velikosti a hmotnosti ve venkovních ohradách zabezpečených proti úniku šneků. Krmíme speciálním krmivem, které si připravujeme dle vlastní receptury. To nám zaručuje, že šneci rostou rychle a jsou plní vitality. Speciální složení našeho krmiva má velký vliv na chuť šneků a díky obsahu vápníku, minerálů a vitamínů také na krásnou a pevnou ulitu.